ul. Mieszka I nr.5, 05-402 Otwock
+48 605 562 710
biuro@dar-otwock.pl
ul. Mieszka I nr.5, 05-402 Otwock +48 605 562 710 biuro@dar-otwock.pl

O firmie

Firma "DAR" Dariusz Dziurdziak powstała w 1993r, początkowo głównym zakresem działalności było szerokie pojęte ślusarstwo oraz obróbka metali. Z biegiem lat asortyment usług powiększał się o coraz większa różnorodność prac ogólnobudowlanych.

Na przełomie tysiącleci firma przekształciła się w firmę ogólno-budowlaną z specjalnym naciskiem na wykonywanie elewacji i dociepleń budynków, zarówno nowych jak i starych wymagających remontu.

Obecnie po ponad ćwierćwieczu działalności i ogromie wiedzy nabytej przy setkach realizacji jesteśmy w stanie dostarczać nasze usługi na najwyższym poziomie.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze, rozbudowanemu parkowi maszyn i doświadczeniu jesteśmy w stanie podołać każdemu wyzwaniu.

Co oferujemy?
Nasza oferta
Projekty i nadzór
Oferujemy szeroko rozumianą pomoc w przygotowaniu oraz prowadzeniu inwestycji a także przygotowaniu dokumentacji przetargowej, kosztorysów, przedmiarów.
zobacz wiecej
Usługi budowlane
Nasza firma świadczy szeroko rozumiane usługi budowlane. Specjalizujemy się zarówno w budowie domów jednorodzinnych jak i obiektów użyteczności publicznej.
zobacz wiecej
Wykończenie wnętrz
Nasza firma oferuje najwyższej jakości usługi, które są wykonywane przez wyspecjalizowanych pracowników z długoletnim stażem.
zobacz wiecej
Dlaczego wybrać nas?
Dlaczego my?
25 lat doświadczenia w branży budowlanej
1
Projektów
1
Budynków
1
Klientów
1
Odznaczeń
nasze realizacje
Galeria
Kontakt z nami
Napisz do nas
ul. Mieszka I nr.5
05-402 Otwock
Telefon:
E-mail:
Formularz kontaktowy